16.11.2016

Мовно-літературний брейн-ринг «До мови доторкнімось серцем»

Бринить-співає наша мова,
чарує, тішить і п’янить…
Олександр Олесь
Щороку 9 листопада, починаючи з 1997 року, ми відзначаємо День української писемності та мови. І кожен громадянин відчуває свою причетність до свого народу, своєї мови.
З нагоди свята бібліотека провела мовно-літературний брейн-ринг «До мови доторкнімось серцем».
Участь у заході взяли студенти перших курсів спеціальності «Хореографія» та «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа».
На початку заходу завідуюча бібліотекою Т.М. Теличко привітала учасників і побажала цікавої і вдалої гри.
Перед офіційним стартом дружньої боротьби
студентки-практикантки ІІІ курсу спеціальності «Бібліотечна справа» Каріна Погоріла і Катерина Філатова зробили невеличкий екскурс у минуле, розповівши про тернистий шлях української мови до визнання. Далі слово надали самим учасникам змагань.
Кожен учасник зміг проявити свої інтелектуальні здібності, закріпити мовні навички, взявши участь у конкурсах «Розминка», «Як ми знаємо рідну мову», «Швидко назвати антоніми», «Знавці фразеологізмів», «Літературна вікторина».
Активними, креативними, оригінальними виявилися студенти К.Юркевич, О.Стоян, П. Берегич (І танц.), М. Кравченко (І бібл..), які і надали найбільшу кількість правильних відповідей.
Для користувачів бібліотеки в читальній залі експонувалась книжково-ілюстративна виставка «Рідна мово моя, поетична й пісенна».

Безсмертя нації у мові 

Комментариев нет:

Отправить комментарий